Garderoby na wymiar - szafy garderobiane - Poznań

wnękowe • narożne • tradycyjne • otwierane

Zadbaj o komfort użytkowania sypialni

Zagospodarowanie przestrzeni w sypialni nie zawsze jest proste. Dużą część pomieszczenia zajmuje łóżko, dlatego niezmiernie istotny jest dobór właściwie dopasowanych szaf, regałów czy też stolików. Jeśli dostępne na rynku szafy garderobiane nie spełniają Twoich oczekiwań, koniecznie zapoznaj się z ofertą STOL-MEB. Chętnie zaproponujemy Ci meble, dzięki którym Twoje codzienne funkcjonowanie w sypialni stanie się łatwiejsze. Dostarczając garderoby na wymiar uwzględniamy zarówno charakterystykę wnętrza, jak i preferencje Klienta. 

Szafy garderobiane – zamknięte czy otwarte?

W zależności od potrzeb możesz postawić na szafy garderobiane otwarte lub zamknięte. Pierwsze rozwiązanie pozwoli Ci wyeksponować poszczególne ubrania, uzyskać łatwy dostęp do niezbędnych elementów stylizacji oraz nadać wnętrzu nowoczesnego charakteru. Pozbawiona frontów garderoba na wymiar jest prosta w użytku, gdyż nie wymaga otwierania szuflad oraz szafek. Ponadto, optycznie powiększa wnętrze i daje poczucie niczym nieograniczonej przestrzeni. Jest to zabudowa dedykowana szczególnie sypialniom o mniejszym metrażu.

Z kolei szafa garderobiana zamknięta sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie maksymalnego porządku. Ubrania znajdujące się wewnątrz szafy nie są narażone na działanie czynników zewnętrznych takich jak kurz, sierść czy promienie słoneczne. Mebel wyposażony w drzwi daje szerokie możliwości w zakresie konfiguracji design-u, a z uwagi na dość duże gabaryty w większości przypadków staje się dominującym elementem wnętrza. Zamknięte garderoby na wymiar można dopasować do indywidualnych potrzeb domowników, tworząc tradycyjną, aczkolwiek przemyślaną i ustrukturyzowaną formę przechowywania rzeczy. 

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby dodać do szafy garderobianej otwartej elementy zabudowany zamkniętej. Wszystko zależy od Twojej wizji oraz ograniczeń architektonicznych wnętrza. Specjaliści STOL-MEB dokładnie wsłuchają się w Twoje potrzeby i dołożą wszelkich starań, aby wprowadzić w życie nawet najbardziej wyszukane projekty. 

Indywidualnie dopasowane garderoby na wymiar

Tworząc garderoby na wymiar dbamy zarówno o właściwe dopasowanie przestrzenne, jak i pożądaną funkcjonalność mebla. Wiemy, że tego typu zabudowy powinny być wszechstronne, dlatego nasze produkty uwzględniają komfort przechowywania butów, ubrań oraz innych ważnych z punktu widzenia Klienta przedmiotów i akcesoriów. Szerokie możliwości ingerowania w konfigurację wnętrz mebli decydują o tym, że dostarczane przez nas szafy garderobiane za każdym razem spełniają oczekiwania odbiorców. 

Tylko od Ciebie zależy rodzaj wykorzystanych materiałów, kolorystyka, liczba półek czy też wariant wykończeń. Niezależnie od tego jak wyobrażasz sobie docelowy wygląd Twojej garderoby na wymiar, możesz mieć pewność, że zostanie ona wykonana z zachowaniem wysokiego poziomu dokładności. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, które może zapewnić Ci Twoja przyszła zabudowa? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Szafy garderobiane wyceniamy indywidualnie w domu Klienta! 

BEZPŁATNA WYCENA W CENIE ZAKUPU SZAFY​

STOL-MEB nie posiada stacjonarnie ekspozycji, lecz przedstawia wszystko na miejscu u klienta w jego przestrzeni, co ułatwia cały proces realizacji od pomiaru aż do końca realizacji projektu