System drzwi przesuwnych - Poznań

również wymiana w istniejącej zabudowie

Szafy przesuwne – rozwiązanie o wielu zaletach 

STOL-MEB dostarcza szafy przesuwne na wymiar, które wpisują się doskonale w charakter nowoczesnych wnętrz. Rozwiązania z tej kategorii nie tylko współgrają świetnie z większością elementów aranżacyjnych, ale także pozwalają na przechowywanie wielu ubrań nie zabierając przy tym dużej ilości przestrzeni. 

Wykorzystując drzwi przesuwne do szaf unikniesz problemów związanych z ich zamykaniem oraz otwieraniem, gdyż w odróżnieniu od szaf na zawiasach nie potrzebują one dodatkowego miejsca, aby można było swobodnie je użytkować. Systemy drzwi przesuwnych pozwalają na optymalne zagospodarowanie pobliskiego otoczenia, a postawienie łóżka, stolika czy innego mebla przy ich krawędzi w żaden sposób nie zakłóca porządku wnętrza. 

Praktyczne i eleganckie drzwi przesuwne do szaf

Z uwagi na smukłą, a zarazem elegancką konstrukcję, szafy przesuwne na wymiar okażą się świetnym rozwiązaniem zarówno dla reprezentacyjnego salonu, niewielkiego pokoju dziecka, jak i sypialni, w której większość miejsca zajmuje łóżko. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby systemy drzwi przesuwnych wykorzystać w korytarzach, przedsionkach czy garażach. 

Minimalistyczny charakter szaf przesuwnych decyduje o tym, że wpisują się one znakomicie w większość aranżacji utrzymanych w nowoczesnym stylu. Jeśli dodamy do tego płynną, cichą pracę uzyskamy rozwiązanie, które okaże się estetycznym, a jednocześnie wyjątkowo praktycznym elementem wyposażenia. 

Idealne do małych wnętrz 

Oferujemy drzwi przesuwne do szaf o pożądanych wymiarach, co pozwala na uzyskanie mebli odpowiadających przestrzennym wymaganiom Twoich wnętrz. Chętnie stworzymy dla Ciebie meble o właściwej głębokości, szerokości oraz wysokości. Zdajemy sobie sprawę, że właściwe zagospodarowanie dostępnej powierzchni jest szczególnie istotne dla posiadaczy małych pomieszczeń, dlatego każdy system drzwi przesuwnych jest dopasowywany do indywidualnych oczekiwań odbiorcy. Najpopularniejszą opcję stanowią meble o 60 cm głębokości, które zaoszczędzą miejsce praktycznie w każdym wnętrzu. 

Stwórz szafy przesuwne odpowiadające Twoim preferencjom 

Współpracując ze STOL-MEB uzyskasz drzwi przesuwne do szaf odpowiadające Twoim upodobaniom. Chętnie zapoznamy Cię z dostępnymi materiałami, wariantami frontów oraz dopasujemy konfigurację wyposażenia tak, aby codzienna eksploatacja mebli była dla Ciebie komfortowa. W zależności od potrzeb, stworzymy dla Ciebie całkowicie nowe szafy przesuwne lub zmodernizujemy istniejącą już zabudowę. Niezależnie od tego czy jesteś miłośnikiem klasycznego drewna czy idziesz z duchem czasu i chcesz, aby Twój mebel posiadł lacobel, lacomat lub fototapetę, nasi specjaliści staną na wysokości zadania i dostarczą Ci odpowiednio przygotowany produkt. Styl oraz kolorystyka szaf przesuwnych na wymiar jest uwarunkowana wyłącznie Twoimi preferencjami.

Zależy nam, aby dostarczane przez nas systemy drzwi przesuwnych przez długi czas świetnie spełniały swoje zadanie, dlatego do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały. Nie zapominamy również o właściwej jakości szyn. Dzięki mechanizmowi łożyskowemu, nasze szafy przesuwne na wymiar gwarantują bezawaryjną eksploatację przez długi czas. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Jako specjaliści od drzwi przesuwnych do szaf jesteśmy w stanie zapewnić terminową i rzetelną realizację zleceń. 

BEZPŁATNA WYCENA W CENIE ZAKUPU SZAFY​

STOL-MEB nie posiada stacjonarnie ekspozycji, lecz przedstawia wszystko na miejscu u klienta w jego przestrzeni, co ułatwia cały proces realizacji od pomiaru aż do końca realizacji projektu