Zabudowy meblowe wnękowe Poznań

skosy • poddasza • łazienki

W ramach naszej działalności tworzymy zabudowy meblowe, które znakomicie komponują się z innymi elementami pomieszczenia. Niezależnie od tego czy mówimy o biurze, łazience, pokoju czy korytarzu, z pewnością zaprojektujemy dla Ciebie rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz aktualnej wiedzy, jesteśmy w stanie dopasować szafy wnękowe do najbardziej wymagających wnętrz. 

Gdzie sprawdzą się zabudowy wnękowe?

Wykorzystując zabudowy wnękowe stanowiące efekt pracy specjalistów Stol-Meb z miasta Poznań, w optymalny sposób zagospodarujesz swoją przestrzeń i ukryjesz mniej estetyczne detale Twoich pomieszczeń. 

Nadmierna ekspozycja łazienkowych rur, liczników czy też domowych sprzętów może zakłócać obraz nawet najbardziej uporządkowanych wnętrz, dlatego odpowiednia zabudowa wnęk jest niezmiernie istotna szczególnie dla mieszkań i lokali o mniejszym metrażu. 

Nasi specjaliści doskonale wiedzą jak sprawić, aby zabudowa meblowa przyczyniała się do efektywnego wykorzystania każdego metra kwadratowego dostępnej przestrzeni. Pomożemy Ci zaaranżować każde wnętrze, tak aby pomimo niewielkiej powierzchni mogło być ono funkcjonalne i estetyczne. Chętnie stworzymy dla Ciebie szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi, otwieranymi tradycyjnie, a także zaproponujemy rozwiązania odpowiadające specyficznym wymaganiom nietypowych projektów architektonicznych takich jak np. poddasza. 

Nowoczesne szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi

Dostarczane przez nas szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi są nie tylko estetyczne i świetnie dopasowane do wymagań wnętrza, ale także umożliwiają przechowywanie rzeczy na wiele rozmaitych sposobów. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z pokojem na poddaszu czy problemem zagospodarowania przestrzeni pod schodami, nasze zabudowy wnękowe doskonale spełnią swoje zadanie. 

Zdajemy sobie sprawę, że „wolna przestrzeń” niejedno ma imię, dlatego każdorazowo dopasowujemy kształt i wymiary naszych szaf wnękowych do konkretnych wymagań architektonicznych wnętrza. Ponadto, jesteśmy w stanie skonfigurować układ półek zgodnie z oczekiwaniami współpracujących z nami osób. Dzięki temu nasze zabudowy meblowe są niezwykle praktyczne i zapewniają użytkownikom pełną satysfakcję z codziennego użytkowania. 

Czy zabudowy wnękowe sprawdzają się w przypadku skosów i schodów?

Oczywiście! Tworzymy zabudowy wnęk sprawdzające się również w przypadku tego typu przestrzeni gwarantując w pełni kompleksową obsługę. Nasza praca rozpoczyna się od dokonania rzetelnych pomiarów w domu Klienta oraz stworzenia indywidualnego projektu. Następnie sprowadzamy niezbędne elementy i dokonujemy ich montażu na miejscu. Każda zabudowa wnęk stanowiąca rezultat naszych działań świetnie spełnia swoją funkcję i komponuje się znakomicie z innymi elementami wnętrza. W zależności od preferencji, możesz zaaranżować skosy i schody na wiele sposobów. W grę wchodzi zarówno klasycznie zamykana szafa, jak i nowoczesne zabudowy meblowe z przemyślaną konfiguracją półek, regałów i szuflad. 

Sprawdzony producent szaf wnękowych 

Korzystając z usług poznańskiego Stol-Meb uzyskasz trwałe, estetyczne i funkcjonalne zabudowy wnękowe, które zapewnią Ci bezawaryjną eksploatację przez wiele lat. Nasze rozwiązania można zastosować wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona i wymaga profesjonalnego zagospodarowania. Bez względu na to czy zależy Ci na aranżacji pokoju dziecka, sypialni, biura, łazienki, przedpokoju czy kuchni, nasi specjaliści staną na wysokości zadania i zaproponują Ci idealnie dopasowane rozwiązania. Nasze szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi oraz innego rodzaju szafy wnękowe zyskały uznanie szerokiego grona odbiorców reprezentujących Poznań. Jeśli również i Ty chcesz zadbać o nienaganne wykorzystanie wolnej przestrzeni, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

BEZPŁATNA WYCENA W CENIE ZAKUPU SZAFY​

STOL-MEB nie posiada stacjonarnie ekspozycji, lecz przedstawia wszystko na miejscu u klienta w jego przestrzeni, co ułatwia cały proces realizacji od pomiaru aż do końca realizacji projektu