System drzwi przesuwnych

również wymiana w istniejącej zabudowie

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się szafy w systemie drzwi przesuwnych. W przeciwieństwie do szaf z drzwiami otwieranymi, szafy z systemem drzwi przesuwnych to wygoda i praktyczne rozwiązanie w wąskich i mniejszych przestrzeniach. Jest to też duża oszczędność miejsca.

Szafy z drzwiami przesuwnymi sprawdzają się też w kuchniach, przedpokojach, garażach jak i w salonach. Różnorodność rozwiązań, szeroka gama rodzajów materiałów, wyposażenia oraz frontów sprawia, że szafy z drzwiami przesuwnymi to prawie standard, dlatego też wielu klientów decyduje się na wymianę istniejącej już zabudowy na nową. W naszej ofercie realizujemy również takie zlecenia. Wymiana frontów szaf w istniejącej już zabudowie to też dobra alternatywa na odświeżenie aranżacji wnętrza lub po prostu wymiana zużytych już drzwi mebli lub zabudowań. Dużą zaletą szaf przesuwnych jest ogromny wybór materiałów, wersji kolorystycznych i stylów z jakich mogą być wykonane. Do takich zaliczamy między innymi: klasycznie płyty meblowe, wiórowe, bambus, lustra (albo połączenie tych elementów) lub coraz bardziej popularne lacobele, lacomaty czy fototapety.
 
Inne materiały z jakich można wykonać drzwi to: MDF-lakier, lustra, szkła, szyby bezpieczne, lacobele piaskowane. Oprócz materiałów z jakich może być wykonana szafa, niezwykle istotny jest mechanizm jezdny zastosowany w drzwiach. Pamiętajmy, że szafę otwieramy parę razy dziennie. Gotowe szafy zaopatrzone są zwykle w tańsze szyny, które szybko się zużywają. Drzwi montowane w naszych szafach dzięki zastosowaniu systemu z wykorzystaniem łożysk charakteryzują się dobrą pracą i wieloletnią trwałością.

BEZPŁATNA WYCENA W CENIE ZAKUPU SZAFY​

STOL-MEB nie posiada stacjonarnie ekspozycji, lecz przedstawia wszystko na miejscu u klienta w jego przestrzeni, co ułatwia cały proces realizacji od pomiaru aż do końca realizacji projektu