Szafy na wymiar - Poznań

wnękowe • narożne • tradycyjne • otwierane

Wykorzystaj szafy na wymiar w swoich wnętrzach

Korzystając z naszej oferty uzyskasz szafy na wymiar, dzięki którym kompleksowo wyposażysz swoje mieszkanie. W zależności od rodzaju wnętrza możesz postawić na modele zróżnicowane pod względem funkcjonalności i charakterystyki. Niezależnie od tego czy chcesz zadbać o właściwe umeblowanie salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni czy łazienki, szafy na wymiar dostarczane przez STOL-MEB z miasta Poznań spełnią Twoje oczekiwania. 

Na co zwrócić uwagę wybierając szafy na wymiary?

Zakres szaf na wymiar dostarczanych przez poznański STOL-MEB jest bardzo szeroki i umożliwia dobór idealnie dopasowanych rozwiązań zarówno pod względem wymiarów, jak i walorów estetycznych. Chętnie zaproponujemy umeblowanie odpowiadające wymogom danej aranżacji oraz potrzebom korzystających z niego osób. Bez kłopotu stworzymy dla Ciebie szafy przeznaczone do zabudowy lub wnęk. Dostarczamy modele przesuwne oraz dwudrzwiowe, które pozytywnie zaskoczą Cię świetnym dopasowaniem oraz praktycznym charakterem. 

Dlaczego gotowe szafy nie zawsze zdają egzamin?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że trudno dostępne miejsca takie jak wnęki czy nietypowe rozwiązania przestrzenne wymagają szczególnego zmysłu architektonicznego, dlatego nasze szafy na wymiar świetnie wykorzystują dostępną powierzchnię. W odróżnieniu od gotowych rozwiązań, dostarczane przez nas meble mogą stać się wyjątkowym elementem nietypowych wnętrz lub pokoi o małym metrażu. Mamy na koncie wiele interesujących projektów, które okazały się znakomitym dopełnieniem mieszkań bogatych w skosy czy poddasza. 

Specjaliści reprezentujący firmę STOL-MEB z miasta Poznań tworzą szafy na wymiar przeznaczone dla rozmaitych grup odbiorców. Tylko od Ciebie zależy jak będą prezentować się Twoje nowe meble oraz jaki rodzaj/ilość półek oraz szuflad będą posiadać. Dostarczamy produkty właściwe dla pokoi dziecięcych, salonów czy też kuchni. Dysponujemy szeroką gamą materiałów, co pozwala na produkowanie mebli, które w 100% wpisują się w preferencje odbiorców. Fototapety, lustra, lacobele czy lacomaty – to tylko niektóre z rozwiązań, które wykorzystujemy do produkcji frontów. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Chcesz dowiedzieć się więcej o szafach na wymiar oferowanych przez poznański STOL-MEB? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Szafy na wymiar wyceniamy po wykonaniu pomiarów w domu Klienta. Jesteśmy przekonani, że różnorodność dostępnych materiałów i rozwiązań w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów pozwoli nam wyposażyć Twoje wnętrza w piękne, trwałe i funkcjonalne meble. Pomożemy Ci optymalnie wykorzystać Twoją przestrzeń!

BEZPŁATNA WYCENA W CENIE ZAKUPU SZAFY​

STOL-MEB nie posiada stacjonarnie ekspozycji, lecz przedstawia wszystko na miejscu u klienta w jego przestrzeni, co ułatwia cały proces realizacji od pomiaru aż do końca realizacji projektu